Tesná prehra Panthers Trenčín v 2. florbalovej lige

0

Trenčania nastúpili v domácom prostredí v tejto sezóne prvýkrát. Chceli zápas s Dubnicou vyhrať a prerušiť tak sériu troch prehier v rade. V bránke domácich mal premiéru veterán Radovan Šlosár, predsezónna posila a v obrane si svoj debut odbil už zvolený kapitán Michal Baco. Skóre zápasu pred zrakmi necelých 50 divákov v telocvični Strednej odbornej školy obchodu a služieb otvorili domáci už po 68 sekundách. Porciu gólov v prvej tretine uzavreli sekundu pred jej koncom hostia – 4:3. Po jej skončení sme sa opýtali domáceho trénera, ako vyhodnotil úvodnú tretinu zápasu a ako si predstavuje ďalšiu hru mužstva.

Druhá tretina prinášala šance na jednej i na druhej strane, ale brankári oboch tímov sa v tejto časti hry blysli a podržali svoje tímy. Gól do šatne strelili domáci zo štandardnej situácie tvrdou strelou od polovici ihriska a tak po druhej časti domáci odchádzali s jednogólovým náskokom.
V tretej tretine začal tvrdý boj o víťazstvo, kde počas hry mohli diváci vidieť viaceré tvrdé zákroky, žiaľ niektoré zostali rozhodcom nepovšimnuté. Dubnici sa podarilo vyrovnať no o dve minúty neskôr opäť inkasovali zo štandardnej situácie, keď domáci nastrelili hosťujúceho obrancu a ten si pripísal vlastný gól. Dubničania po inkasovanom góle zabrali a vytvárali si viacero šancí a v rýchlom slede strelili 3 góly a viedli v tomto vyrovnanom zápase – 7:9. Martin Chlebík ešte strelil kontaktný gól na 8:9, no v závere zápasu sa zbytočne za hrubosť nechal vylúčil Vladimír Voštiar a domácim sa znížil čas na vyrovnanie. Pri power-play ešte putoval na lavičku hanby aj Bulejko a akákoľvek šanca na vyrovnanie sa definitívne stratila. Domáci Trenčania prehrali vo vyrovnanom zápase o gól 8:9

Ako sa ti páči toto video?

53%
53%
Hodnotenie
 • Priemerné
  1
 • Veľmi dobré
  5
 • Vynikajúce!
  10
 • Hodnotenie návštevníkov (Počet hlasov: 0)
  0
Zdieľaj.

Príspevky sú uzamknuté.