„She’s Mercedes“- spojenie svetoznámej značky s výnimočnými a zaujímavými dámami

0

She’s Mercedes“ je koncept, jedinečného a exkluzívneho spojenia svetoznámej značky s výnimočnými a zaujímavými dámami. Pre ne organizátor Ing. Andrej Heleš riaditeľ spoločnosti Motor–Car Trenčín spolu so svojim tímom spolupracovníkov pripravil nedeľné stretnutie v priestoroch spoločnosti. Zmyselnosť a krása legendárnej automobilovej značky Mercedes Benz sa spojila nielen so šarmantnými, ale aj úspešnými ženami. Program, občerstvenie, ochutnávka nealkoholických vín, či profesionálny catering prispeli k výnimočnosti podujatia.

Nechýbala prezentácia šperkov firmy Kamea. Cvičiteľka Vierka Gimecká predstavila športové oblečenie. Záujem o kozmetiku Mary Kay, či zisťovanie kvality pleti vznikla vzácna atmosféra, ktorá nenútene zanechávala v každej dáme príjemné a pozitívne pocity. Módne doplnky v podobe ručne vyrábanej bižutérie zaujali prítomné dámy. Po všetkých módnych úpravách im modelingový fotograf Jozef Ševčík na pamiatku odovzdal osobnú fotografiu.

Moderné, kvalitné a najmä nositeľné modely módnej návrhárky Veroniky Kostkovej zaujali prítomné dámy všetkých vekových kategórií. Medzi hosťami nechýbali osobnosti ako MUDr. Bukovský odborník na výživu, o účesy dám sa staral známy kaderník Igor Novosad. Prítomné dámy na neviazanú atmosféru naladila speváčka a herečka Barbora Švidraňová.

Dámy neodolali a vyskúšali si šoférovať najnovší model značky Mercedes-Benz triedy GLC kupé a C kupé. Ohlasy zúčastnených dám boli na celé podujatie veľmi pozitívne. A keďže posledné slovo majú vždy dámy, tak nech sa páči…

Spracoval

Peter Peťovský – TRENČIANSKY TERAJŠOK

Zdieľaj.

Príspevky sú uzamknuté.