MOTO ROCK NIGHT 2014

0

12. ročník MOTO ROCK NIGHT – medzinárodného zrazu motorkárov na Ostrove v Trenčíne priniesol nevšedný zážitok. Domáci „BLACK KINGS CHOPPER CLUB“ pod vedením prezidenta Miroslava Appelta pripravil nielen pre motorkárov, ale aj širokú verejnosť zaujímavý program. Očakávania organizátorov sa naplnili do bodky. Areál doslova „praskal vo švíkoch“. Účastníci využili každý kúsok zeme na zaparkovanie svojich „tátošov“ a postavenie stanov.

Návštevníci mali okrem prezerania nádherných motoriek možnosť, zakúpiť si motorkárske suveníry. Motorkári si mohli vylepšiť svoj imidž zakúpením profesionálnych doplnkov. Firma z Česka, ktorá ako sme sa dozvedeli ponúka exkluzívne edície oblečenia. Spolumajiteľ Milan (Čert) Záruba povedal, že vyrábajú len obmedzený počet kusov z každého grafického motívu.
Na zraz okrem domácich, prišli motorkári zo Slovenska, Česka a Poľska. Šéf klubu ORAVA BEARS Ďuro Kozo povedal, že podpora takýchto podujatí je medzi klubmi samozrejmá.

V piatok večer po príchode a registrácii účastníkov, sa začala pravá motorkárska párty. Program otvorila domáca skupina AB normal, ktorá hrala skladby od skupiny T-Rex. Po nej nastúpila formácia Machine Head – revival Deep Purple. Pred skladbou Perfect Strangers, čo je vlastne hymna domáceho klubu oficiálne otvoril zraz Prezident Miro Appelt.

Sobotný program začal zlosovaním detskej tomboly, jazdou kráľov, siláckymi súťažami, rockovými kapelami a stretnutiami priateľov motoriek pri pive. Nielen pekné počasie, ale aj ženy a hlavne motorky boli hlavným lákadlom pre milovníkov „ohlušujúceho rachotu“ motoriek. Bol to vydarený zraz a nezostáva iné, len sa tešiť na ďalší ročník.

Ako sa ti páči toto video?

0%
0%
Hodnotenie
  • Hodnotenie návštevníkov (Počet hlasov: 0)
    0
Zdieľaj.

Príspevky sú uzamknuté.