Módna revolúcia 2016 v Trenčíne

0

Móda je jednou z najcharakteristickejších čŕt vystihujúcich obraz človeka a spoločnosti. Nie je trvalá, ale sa mení v čase. Nášmu mestu v minulosti patril prívlastok Trenčín – mesto módy. O jeho znovuzrodenie sa pokúšali dámy s dlhoročnými skúsenosťami s módou a modelingom. Na módnom móle sa predstavili nielen mladé modelky, ale aj zrelé ženy. Svojej úlohy sa zhostili veľmi profesionálne, keď na svojich dokonalých telách predstavili módne kolekcie bývalých úspešných absolventov strednej umeleckej školy v Trenčíne. Pozvanie prijali módni návrhári Valéria Kršiaková, Veronika Lokajíčková, Monika Laceková, Jana Ľuptáková, Petra Pršová, Veronika Kostková a Lukáš Kimlička, ktorý bol ako jediný chlap medzi návrhárkami.

Módne kolekcie ktoré návrhári predstavili, sa podľa reakcie trenčianskemu publiku páčili. I keď móda je viac-menej ženskou záležitosťou, opýtali sme sa aj pánov, ako oni hodnotili večer „Módnej revolúcie“ v Trenčíne Ako vidia svoje modely samotní návrhári? Celá módna prehliadka sa niesla vo veľmi príjemnej a profesionálnej atmosfére, k čomu prispeli nielen samotní návrhári, ale aj pozvaný hosť, spevák Tomáš Buranovský.

Pre návštevníkov si hlavný sponzor podujatia pripravil zaujímavú cenu, víkendovú jazdu vo vozidle Mercedes Benz. Svojim prirodzeným šarmom sa úlohy moderátorky profesionálne zhostila Zuzka Laurinčíková, ktorá bola aj členkou organizačného tímu.

Spracoval

Peter Peťovský – TRENČIANSKY TERAJŠOK

Zdieľaj.

Príspevky sú uzamknuté.