Mesto Trenčín vyhlásilo najlepších športovcov roka 2015

0

Športovci sa nám divákom a fanúšikom počas celého minulého roka predstavovali na športoviskách v pote a športovej drine aby dokázali, že patria nielen k slovenskej, ale aj európskej a svetovej špičke. Primátor mesta ich pozval, aby si svoje úspechy pripomenuli s odstupom času ešte raz, pri vyhlásení najlepších športovcov mesta Trenčín za rok 2015.

V Trenčíne pôsobí päťdesiatka športových klubov a telovýchovných jednôt, v ktorých športuje približne štyritisíc športovcov. O tom kto bude medzi ocenenými rozhodovala komisia mládeže a športu. Do komisie bol prizvaný aj primátor mesta. Ako hudobník nemal problém sa zorientovať v športových disciplínach? Skôr ako prišli na rad športovci, priestor dostal klaun Adrián, ktorý svojim vystúpením navodil uvoľnenú atmosféru.

Ceny boli odovzdané v týchto kategóriách:

Ocenenie Najlepší športový mládežnícky kolektív mesta Trenčín za rok 2015 získali: hádzanárky mladšie žiačky HK Štart Trenčín, hokejisti juniori HK Dukla Trenčín a Kata Team KK Ekonóm Trenčín. Najlepší handicapovaný športovec mesta Trenčín za rok 2015 bol vyhlásený cyklista Július Maťovčík. 

Ocenenie Najlepší tréner mesta Trenčín za rok 2015 si prevzal Martin Ševela – tréner A-mužstva futbalistov AS Trenčín.

Najlepšími športovými seniorskými kolektívmi mesta Trenčín za rok 2015 sa stali: A-mužstvo futbalistov AS Trenčín a športový klub ŠK Dračia légia 2012.

Titul Najlepší športovec mesta Trenčín za rok 2015  získali: športový rybár Jaroslav Sámel, Body fitneska Adela Ondrejovičová a detská fitneska Tatiana Ondrušová.

Ocenenie za celoživotný a výnimočný prínos v športe získal olympijský víťaz v boxe z roku 1952 v Helsinkách Ján Zachara.

SPRACOVAL

Peter Peťovský – TRENČIANSKY TERAJŠOK

 

Zdieľaj.

Príspevky sú uzamknuté.