Hviezdy NHL pomáhali deťom a rozdávali nielen radosť

0

Dubnica nad Váhom sa stala miestom, kde sa stretla elita najlepších hráčov z hokejového sveta. Organizátori pripravili pre deti atrakcie a zaujímavý program. V centre pozornosti bol Tomáš Tatar, iniciátor myšlienky už druhého ročníka podujatia Open day 2016 zameraného nielen na podporu mládeže a hokeja v Dubnici nad Váhom, ale aj na pomoc chorým deťom. Návštevníci sa mohli stretnúť s hráčmi ako Marián Hossa, Marcel Hossa, Zdeno Chára, Marián Gáborik, Tomáš Kopecký, Dominik Graňák, Rasťo Pavlikovský, Richard Lintner, Branko Radivojevič, Andrej Meszároš, Martin Réway či Michal Hlinka.

Pripravená autogramiáda, bola najväčším lákadlom pre návštevníkov. Veď získať podpisy, alebo spraviť si „selfíčko“ so svojím idolom, to nie je každodenná vec. Úspešní hokejisti si uvedomujú, že sú motiváciou pre mladú generáciu. Aj oni boli v minulosti mladí začínajúci športovci, túžiaci po úspešnej kariére. Po exhibičnom zápase v hokejbale, hviezdy hokejového neba odovzdali športovú výstroj malým nádejným hokejistom, žiakom IV. základnej školy Pavla Demitru.

Súčasťou programu bol aj krst špeciálneho projektu „tréningové programy“, na ktorom dlhodobo spolupracovali profesionálni kondiční tréneri, doktori a výživoví špecialisti, ktorí vytvorili jedinečný tréningový plán, pre športovcov, ktorí túžia dosiahnuť najvyššie ciele.

Spracoval

Peter Peťovský – TRENČIANSKY TERAJŠOK

Zdieľaj.

Príspevky sú uzamknuté.