Florbalisti 1.FBC Trenčín nepostúpili v play off

0

V stredu 18. marca 2015 sa v Mestskej športovej hale na Sihoti hral rozhodujúci piaty zápas štvrťfinále play off extraligy mužov vo florbale. 1. FBC Trenčín privítal FBC MIKULÁŠ PREŠOV. Úvod zápasu bol z oboch strán opatrný. Ani jedno mužstvo nechcelo inkasovať a umožniť súperovi psychickú prevahu. Boli to hostia, ktorí sa ujali vedenia 1:0. Domáci hráči sa zmobilizovali a nielen že vyrovnali stav stretnutia, ale sa dostali do dvojgólového vedenia 3:1. Treba vyzdvihnúť brankárov oboch tímov, ktorí podali nadštandardné výkony. Hosťom sa podarilo dostať do zápasu na rozdiel jedného gólu. Domáci hrali svoju útočnú hru z dobrej obrany a opäť zvýšili na rozdiel dvoch gólov. V tejto fáze mal zápas vynikajúcu úroveň, keď sa Prešovčanom podarilo nielen stiahnuť, ale aj vyrovnať stav stretnutia na konečných 4:4 v riadnom hracom čase. V predĺžení to bolo veľmi vyrovnané a napokon vyhrali šťastnejší hostia, ktorý vsietili rozhodujúci gól v predĺžení a upravili na konečných 4:5. Po zápase našim hráčom nebolo do reči a tak tréner hostí veľmi objektívne zhodnotil celý zápas.